| pisicat a întrebat:

Ce mai gatim...sanatos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gloria a răspuns:

Peste, legume proaspete sau la gratarhappysi salate

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Oua fierte si bors.Doua mancaruri simple si sanatoaselaughinglaughinglaughing

| cretzufinish a răspuns:

Salate (de legume sau fructe), gratare de piept de pui, carne de vita etc. Nu prea conteaza alimentul cat conteaza modul de gatire si tipul vasului de gatit. Recomandate sunt cele confectionate din ceramica, sticla, otel inoxidabil alimentar sau fonta smaltuita. Evita cele din aluminiu, folie din aluminiu si cupru.

| Farcas a răspuns:

-Legume fierte insa nu prea tare ( sa nu isi piarda mult din vitamine dar si din gust) cu peste sau carofi, depinde de preferinte =p~
-Multe salate de fructe sau legume care sunt fffffff sanatoase dar si extraordinar de bune si indicate in acest sezon love struck

Pofta buna!

| AddaXD a răspuns:

-salata
-salata de fructe

| 1235678907452352 a răspuns:

Cat mai putine prajeli si cat mai multe salatehappy
carne putin grasa gen pui sau vitahappy
carnea facuta fara ulei intr-o tigaie de tefal happy

| Andreeagen a răspuns:

Intrebarea e alta... ne permitem sa mai gatim sanatos?