| TyoღMarilynManson a întrebat:

Ce mancare poti da la un hamster pitic? Funda XD

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UtzZza a răspuns:

Am si eu o mini hamsteritza:X.are mancare speciala de la mag d unde am luat-o ce contine seminte de floarea soarelui.porumb.niste cereale colorate ca si cele de pus in lapte.eu ii cumpar de 5-10 lei si imi ajunge km 1luna si ceva.in ce priveste apa.hamsterii nu beau apa.isi iau apa din morcovi, mere.deci eu asta ii dau sa manance si e foarte fericita.o am d 2 ani si am inteles ca traieste km 3-4ani.as vrea sa te rog cevabig grin. daca e baiat pune-i nume TOM:X.i-as fi pus eu dar eu am hamsterita.(chitza-tomitza) tongue

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TyoღMarilynManson explică:

E fata happy o cheama Bibi

| machupi8t a răspuns:

Nu stiu . Funda?