| A4DrIAn a întrebat:

Ce mancati voi seara ca sa nu va doara stomacul?sad
funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| がさいゆの a răspuns:

Eu nu mananc dulciuri, chestii grele(pizza, cartofi pai friptura etc.)si sucuri din lapte.

4 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu maninci prajeli si daca tie foame foarte mult maninca ceva usor.eu beau un ceai(nu cafea) sau maninc un mar

| Valentinasofi a răspuns:

Ce intrebare,. cred ca nu mincam chiar ceva foarte diferit de ce mininci tu...cred ca trebuie sa mininci incet. poate si asta o cauza ca te doare burta, eu de exemplu am mincat cartofi prajiti cu carne si brinza si usturoi, inainte de ora 7

| H3Lp3r1 a răspuns:

Un ceai foarte fierbinte de menta sau iau pastile de burta