| schhh4ever a întrebat:

Ce medicament exista pentru intarirea nervului optic in afectiunea glaucomului juvenil. Funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| protos87 a răspuns:

Beta carotenul și luteina ajută, dar recomand părerea unui specialist.

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Pentru asta trebuie consultat un medic specialist. Marijuana este foarte eficientă împotriva glaucomului, dar este ilegală.

| ellutza a răspuns:

Luteina