| JUST1ANIME a întrebat:

Ce medicamente (eliberate fara reteta) pentru slabit se pot gasi in farmacii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Poți cauta pe net dar sunt doar tâmpenii
în cel mai bun caz îți pot reduce pofta de mâncare

| annaangel17 a răspuns:

Pentru sanatatea ta, nu e bine deloc sa iei asa ceva! Iti strici organismul de tot, crede-ma, am mai cunoscut persoane! Te sfatuiesc sa faci sport minim 30 de minute in fiecare zi(gasesti exercitii pe YouTube), sa bei ceai verde (ajuta la slabit), si daca iti este pofta de paine si de astea, poti manca, dar cu limita, nu foarte mult.
Sper ca ti-am fost de ajutor! La mine a functionat! Spor!

| JUST1ANIME explică:

Nu imi pasa cat de tare afecteaza. Multumesc orcium pentru raspunsuri.

| naturistul a răspuns:

Medicamentele pentru slabit au reactii adverse iar fiecare avem probleme personale pe care numai un specialist le poate stabilii!