| RazzyFUnik a întrebat:

Ce metode de epilare definitiva cunoasteti? voi ce metoda ati folosit? Exista si metode care le poti aplica acasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Electroliza este cea mai buna metoda de indepartare permanenta a parului nedorit de pe corp, fiind practicata de mai bine de 100 de ani mereu cu rezultate foarte bune. http://www.i-medic.ro/......lectroliza

| mgtow a răspuns:

Epilare definitiva cu laser dar e costisitoare, in Romania nu stiu cat e dar in strainatate depaseste suma de 1000€.

| sarpe65 a răspuns:

Epilare definitive cu ulei de furnici scapi de par toate viata http://www.okazii.ro/......a112635170