| victorlungu a întrebat:

Exista metode pentru epilare definitiva? si prin ce metoda se poate de inlaturat parul de pe piept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Din cate am auzit exista. mai mult nu iti pot spune. Bafta!

| CorneliaC a răspuns:

Mergi la un specialist si cere-i sfatul.

| Pau17 a răspuns:

Cu laserul pentru epilare definitiva, dar nu prea iti recomand, mai ales daca ai pielea sensibila.Nici ceara nu-i mai buna ca practic iti "smulge" mai mult pielea decat parul.

| victorlungu explică:

"big grin "