| VasileDumitrescu a întrebat:

Ce parere aveti de Aniracetam, este mai ok ca phenilpiracetam?
Am citit pe https://nootropiceromania.com/......-romania/, ca este mai potent ca marea majoritate a nootropicelor din clasa racetam.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa incerci daca nu este prescris de medic. De obicei medicamentele care actioneaza asupra sistemului nervos au reactii adverse tare urate si scapi greu de ele. Mai mult, nu exista un medicament-minune care sa te ajute sa te concentrezi sau sa nu te mai stresezi.

| Eduard619 a răspuns:

Ce probleme ai de vrei sa-l folosesti?