| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de combinatie,banane bagate in iaurt cu frute?, este foarte bun.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Iaurtul cu fructe nu e deloc sanatos, gandeste-te ca folosesc conservanti si pentru iaurt dar si pentru fructele alea.
Mai bine iei fructe uscate, confiate si le pui in iaurt simplu, poti pune si fructe crude si ce vrei tu, seminte etc.

| WaterDrop a răspuns:

Ai inteles gresit. Iaurtul scos din banane face lumea fericita si nu contine E`uri.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Iartul cu fructe din comert este plin de zahar si de coloranti si conservanti. Poti cumpara iaurt normal si combina cu ce fructe doresti tu chiar si cu fructe congelate.

| Caty68 a răspuns:

Super delicios.