Întrebare recomandată | vasilegiolgau a întrebat:

Ce parere aveti despre shake-uri proteice combinate cu banane?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Sunt destul de bune

| Caro34 a răspuns:

Baute 1 - 2 ori pe saptamana sunt cool! Mai mult nu are rost! Numai bine!

| CosmiiiiinN a răspuns (pentru Caro34):

De ce nu ar avea rost? laughing

| OxyAliA a răspuns:

Mi se par foarte bune.

| CosmiiiiinN a răspuns:

Shake-urile in general sunt bune si sanatoase, dar nu ar trebui sa inlocuiasca mesele. Recomand sa iti pui in ele si un ou / doua oua crude deoarece nu au un gust si au proteine care te ajuta mai ales daca faci sala.
Daca ai nevoie sa iei in greutate, pune si o lingura de unt de arahide pentru proteine si calorii.

| tiganborat a răspuns:

Da