| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de produsul Stress
Management cei care l-au incercat?
Cu vitamine B.V-a ajutat la stres și anxietate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Dacă se considera ca deficitul de vitamine ar fi principala cauză a depresiei, atunci se foloseau ca prima linie de tratament vitaminele, nu antidepresivele.

| AvalohAlyn explică (pentru Donsavas):

Eu mă refer că și un adjuvant acest produs, pe lângă psihotropele date de medic.

| Donsavas a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Vitaminele se iau cand ai carente de vitamine! Daca tot dai banii pe suplimente, fa ti si analize pentru vitamine.