| Teo a întrebat:

Ce parere aveti despre Acai Berry sau Hyperslim? Sunt bune chiar isi fac treaba asa cum scrie pe net?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sonnyurssu a răspuns:

Buna teo:* ma gandeam sa iti spun parerea mea nu mai cumpara tot felul de prostii de medicamente si alte prostii pentru slabit Nu sunt bune de nimic.ei iti promit ca slabesti si 10 kg pe luna.eu am folosit toate prostiile ca sa slabesc dar nu am reusit.Bani aruncati de pomana.incearca sa manaci mai putin sa bei apa mai mult si ceva sport. slabesti mai greu dar sanatoswinking.Eu intr-o luna fara fara o dieta foarte severa si cu ceva apa in plus am slabit 2.5 kg.eu una cu pastileleimi dadusem stomacul peste cap Tot ce mancam ajunsesem sa vomit tremuram si asa mai departe.sincera sa fiu acum ma simt mai bine si sunt multumita usor usor slabesc sanatos si ma simt si bine Succes in decizia pe care o sa o iei