| Lorenzo1 a întrebat:

Ce parere aveti despre clinica Medlife? Mi-am facut un abonament la ea prin job.Am avut de ales intre Medlife si Regina Maria.Am facut alegerea buna?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

De regina maria se vorbeste bine in Brasov. Medlife-ul nu stiu. A fost un caz de malpraxis la o clinica privata din Romania nu garateaza 100% incredere daca le iei sistematic.