| Advice02 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de optometrie? E ok pentru viitor ca sanse de angajare/salariu in Romania? Mersi. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Da mie unul imi place facultatea de optometrie.Te-as sfatui sa te duci la ea.Cand iesi ai deja un loc de munca asigurat si platit bine. Funda?

| chiftelutza a răspuns:

Buna! eu zic ca da happy