| roIntrebari a întrebat:

Ce parere aveti despre Lipox? Ma poate ajuta sa slăbesc cu o alimentație mai sănătoasă si ceva sport?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rocsid a răspuns:

Toate suplimentele alimentare si medicamentele care se dau la liber si fara prescriptie medicala fac muult mai muult rau decat bine.Defapt nu fac bine deloc.
Iti recomand sa slabesti sanatos prin sport si alimentatie sanatoasa doar...Am o gramada de prietene care si-au dat toate functiile si secretiile hormonale ale corpului peste cap din cauza prostiilor astea.
Plus ca daca slabesti sanatos e destul de greu sa pui inapoi.Cu prostiile astea din magazin pui dublu dupa ce opresti administrarea lor.
Spor la dieta!

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu. tot ce trebuie sa faci ca sa slabesti e sa nu mai bei altceva in afara de apa si sa nu mai mananci nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi.

| Moron a răspuns:

Nu e nevoie sa renunti la anumite alimente cum zic altii. Atata timp cat esti intr-un deficit caloric slabesti indiferent ce fel de alimente mananci.

| Bianca_Bănică_1993 a răspuns:

Incearca Visislim. La mine a functionat. Renunta la zahar, prajeli. Multa apa si multa miscare.