| Briosicaaa a întrebat:

Daca dansez jumatate de ora pe zi, ma ajuta sa slabesc?(+ o alimentatie sanatoasa)

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Pai uite cum sta treba, daca arzi mai multe calori dansand, decat manci, slabesti.
Eu cred ca cu 30 min de dans nu slabesti, dar te mentii

| OanaVlad a răspuns:

Daca trnspiri slabesti... ai grija ce mananciwinking nu trebuie sa mananci chipsuri, produse de fast food si mai multe legume fructe si APA sau SUC FACUT DE TN IN CASAwinking

| Madalin_Gagu_1998 a răspuns:

Ar trebui sa mananci zilnic o portie medie-minima de salata de legume si fructe. Sport intre 30min-1h