| Michelleolivia032 a întrebat:

Ce părere aveți despre schimbarea culorii ochilor prin hipnoza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Culoarea ochilor nu se schimba!

| doctorandus a răspuns:

Cine crede asta are nevoie de antipsihotice.

| anonimg a răspuns:

Asta este pentru cine vrea să-și piardă și mințile și vederea.
Oricum nu există așa ceva. Biblia condamnă hipnoza deoarece hipnoza este spiritism; este o lucrare a îngerilor răi, folosită de diavolul prin agenții lui umani asupra oamenilor neștiutori.

| Panamax a răspuns:

Eu mi-am schimbat culoarea la masina cu hipnoza.

| Uvox a răspuns:

Este o aberatie.
Ca si ce spun cei ce sunt impotriva hipnozei.

| BloodyLips a răspuns:

Este imposibil din punct de vedere stiintific sa-ti schimbi culoarea ochilor prin astfel de metode, culoarea ochilor se poate schimba dor prin operatie, care este foarte scumpa si riscanta.

| UnuPentruAltu a răspuns:

La cel care hipnotizează?