| ClauditzaThaClau a întrebat:

Hey TPU.ce parere aveti despre lentilele de contact pentru scimbarea culorii ochilor?

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Păi,aș vrea și eu să-mi pun.
Dar trebuie schimbate la câteva ore.
Ai grijă să-ți speli ochii foarte bine, că există o substanță care îți pot afecta ochii.

| DruggedCandy a răspuns:

O parere buna, doar sa ai grija cand ti le pui ar trebui sa mergi la oftalmolog mai intai la un conntrol in caz de orice, unele persoane cum as fi eu au ochii mai sensibili. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| OMGisBrainiac a răspuns:

Eu am incercat... oftalmologul a zis ca nu afecteaza dar m-am saturat sa ma intrebe toata lumea de ce am asa culoarea ochilor si acuma port si ochelari m-am plictisit sa mi le pun mereu...

| JJ16 a răspuns:

Pai,mai bine e sa fi naturala, adica asa cum esti, fara sa schimbi nimic la tine[inclusiv culoarea ochilor] tongue