| marinelamarin a întrebat:

Ce pastile de slabit ati folosit( care au dat randament)?
In afara de mancat sanatos, sport si ceai verde, fac asta deja. Vreau doar numele pastilelor care v-au ajutat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pastilele nu slabesc nu exista asa ceva pur simplu isi taie pofta de mancare atat

| Sofer a răspuns:

Acele pastile de slabit iti fac mai mult rau! Renunta la ideea asta si incearca sa faci sport si mananci sanatos.

| Holy2010 a răspuns:

Acetyl-l-Carnitine in doua prize de 500mg dimineata si dupa pranz

| DinPlante a răspuns:

Daca deja ai grija la mancare si faci sport, suplimetele alimentare pentru slabit te vor ajuta. Iata un produs cu rezultate: https://www.putereaplantelor.ro/......psule.html