| fluturas2 a întrebat:

Ce pastile pentru copii stiti pentru ureche.
Urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| edytzu4 a răspuns:

Nu sunt pastile sunt picaturi dar sunt extrem de bune eu stau mai mereu in apa si am probleme cu urechile sugerez cu incredere OTIPAX. Funda /?

2 răspunsuri:
| Ajna a răspuns:

Mai degraba un ORL-ist. Poate fi vorba despre o otita care trebuie tratata cu antibiotice potrivite. Pana atunci poti folosi Otocalm. Multa sanatate!

| Vasi_2046 a răspuns:

Mai degraba mergi la un ORL-ist cu copilul, decat sa astepti un raspuns aici. Daca tot spui ca e "urgent". Raspunsurile astea le au doctorii, nu cautati vraci pe net, care mai cer si funda pe suferinta altora...omg!