| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Ce pastile sunt bune pentru slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu exista pastile pentru slăbit. Poate doar hormonale si asta la cei care au deficit de hormoni sau psihiatrice, daca ai tulburări de alimentație

| Tian44 a răspuns:

Niciuna... incearca dieta / sport sau ambele, daca nu vrei sa faci sport si dieta nu functioneaza, bei DOAR apa o saptamana/doua pana ajungi la kilogramele ideale.