| sbabojin a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste pastile de slabit bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| etudor a răspuns:

Incearca sa elimini pe cat posibil painea, produsele de patiserie, dulciurile. Seara mananca ceva mai usorsi nu mai tarziu de orele19.Consuma apa cam 2 l /zi si lasa pastilele care sunt sabii cu doua taisuri!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu te juca cu asa ceva, evita pastilele, nu sunt benefice si au reactii adverse.
Incearca prin dieta/sport si control medical, asta daca nu vrei sa ai complicatii pe mai tarziu
O seara bunahappy

| Prezidentul a răspuns:

Pastilele de slabit nu sunt bune! E greu sa faci sport, sau sa mergi la sala (daca nu ai spatiu acasa) pret de 30 de min pe zi?

| Felys a răspuns:

A, incercat N variante de pastile, nici una nu functioneaza daca nu reduci drastic mancarea, mai dai si banii degeaba pe ele

| sbabojin explică:

Multumesc pentru sfaturi...desi e destul de greu sa ai mereu senzatie de foame o sa incerc si sper sa reusesc sa dau jos kg pe care mi le-am propus.