| bubuheartsthill a întrebat:

Ce patesti daca bei alcol etilic? (otet cu alcool etilic)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BitchyQueen a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Etanol

pe scurt : adormi :D

5 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Daca bei alcool etilic o sa te imbeti. Iar daca il combini cu otet, o sa il strici tongue

| Justmed a răspuns:

Ajungi foarte frumos la ulcer stomacal ...si nu iti doresc asta ~

| PetreConstanta a răspuns:

Alcool etilic= ai sa ramai pe intuneric

| boogdan91 a răspuns:

Iti afecteaza multe,, piese" din organism, incepand de la esofag, stomac, ficat, pancreas(ti-o zic din propie experienta).mai bine bei bere.

| Libelle a răspuns:

Impreunate? Pai ce-ai?
Arsuri stomacale, daca bei mult otet,doar e acid.
Spirtul, afecteaza daca bei pe termen lung.
Si totusi, ce nebunie te impinge?