| anonim_4396 a întrebat:

Ce poate face o persoana care uraste sa manance? Vorbesc de mancare sanatoasa, ca fast food si dulciuri e usor de halit.
Deci lipseste pofta de haleu si e lene.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asteapta pana moare de foame. tongue big grin laughing

| dullcat a răspuns:

O astfel de persoana poate gati retete cu alimente si ingrediente care ii plac? E imposibil sa nu fie ceva pe placul ei care automat ii taie din aceasta,, ura''. E plin internetul de retete si moduri de a gati pentru fiecare, in functie de buzunar, timp, dieta, sau alte preferinte. Deci cel mai ok ar fi sa incerce diverse pana cand gaseste ceva care ii place.

Răspuns utilizator avertizat