| miha_6184 a întrebat:

Ce poti face ca sa scapi de niste bataturi facute la picioare din cauza pantofilor? ma refer la remedii naturiste. multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AgentulVIPPro a răspuns:

Buna miha_6184. dupa parerea mea nu ar trebui sa iti faci griji pentru asta.deoarece chiar si dupa ce bataturile dispar.o sa se formeze altele.dar cum vrei.o sa iti dau un raspuns.cu o pila de unghii freci batatura apana aceasta va disparea.stai linistita nu o sa te doara deoarece batatura este 100%piele moarta.si a doua metoda pe care o mai stiu.este plastrurele cu acid.lka un pret de 5-6 lei.un bandaj se lipeste pe batatura iar acesta in 30 minute iti roade batatura facanduti o mica rana care aceasta va face coaja si se va vindeca. sper ca te-am ajutat.o seara frumoasa.