| traficanta a întrebat:

Ce poti sa mananci la micul dejun?( dieta big grin )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JustSimple a răspuns:

Uite nu e bine sa tii dieta ca te chinui degeaba.Mai bina fa sport. Ajuta mai mult.Dar ca sa nu spui ca nu te-am ajutat,eu sunt slaba,toata lumea zice asta, mananc paine cu unt si lapte cu cacao. big grin Esti frumoasa oricum, sufletul conteaza.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Fitness cu lapte

Răspuns utilizator avertizat
| Alvy a răspuns:

Vezi cateva recomandari de micuri dejun aici: http://bunadimineata.ro/micul-dejun/

| Alvy a răspuns:

Vezi cum arata micul dejun in alte tari, poate te inspira sa incerci si tu: http://bunadimineata.ro/micul-dejun/