| traficanta a întrebat:

Ce poti sa mananci la micul dejun la dieta montignac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Ceafa de strutrolling on the floor

| OpenMyEyes a răspuns:

Este un exemplu de meniuhappy

Micul dejun:
- Fructe
- Paine integrala cu margarina fara grasimi
- Cafea decafeinizata
- Lapte degresat
Pranz:
- Avocado cu sos vinegreta
- Friptura cu fasole pastai
- Branza
- Apa plata
Cina:
- Salata sau supa de legume, fara glucide (crutoane sau taitei)
- Omleta cu ciuperci
- Salata de verdeturi
- Branza fara grasime sau iaurt degresat

| sanatatesiviata a răspuns:

Daca doresti o dieta sanatoasa care sa iti mentina toata viata greutatea normala, si fara sa te trezesti cu "surprize" (boli) documenteaza-te ce inseamna Dieta Vegetariana (100% vegetariana) pentru detalii:

1. vezi emisiunile cu dr Virgiliu Stroescu: http://www.sanatatesiviata.ro/......u-stroescu

2. Citeste cartile de pe siteul www.SanatateSiViata.ro incepe mai intai cu cele din meniul din dreapta

3. Vezi si informatiile din zona: "E bine sa stii"