Întrebare recomandată | maradona10 a întrebat:

Ce pret are o gastroscopie si biopsie la o clinica privata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de clinica! Unele fac asemenea investigatii doar daca te interneaza pentru 1 zi, si atunci mai platesti si spitalizarea.
Deci, sunta la fiecare clinica si intrebat.

| siriusblack98 a răspuns:

Gastroscopia este 250 de lei la o clinica privata iar biopsia este de la 800 la 1000 de lei.