| Annyya a întrebat:

Ce probleme de sanatate au de obicei adolescentii? In afara problemelor legate de tutun si alcool.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lipsa fetelor, e o mare problemă.

| Annyya explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, una foarte grava, ne influenteaza mult sanatatea laughing

| neutrino a răspuns:

Lipsa totala sau exces de sex!

| OOOLEOOO a răspuns:

Probleme cu alimentatia.
Probleme sociale, stresul cauzat elibereaza cortizon in organism si slabeste imunitatea.
Droguri nocive.

| unomulet a răspuns:

Atacuri de panica!