| goldenbullet a întrebat:

Ce produse pentru riduri si cosuri imi recomandati? Sunt baiat si as vrea sa am pielea fina. Vreau sa scap si de cosurile coapte (stranse de ceva timp). Eu am pielea uscata si mi se duce pielea moarta de pe fata. Poate ma puteti ajuta cu ceva bun in afara de crema de galbenele. Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| amalyaa a răspuns:

Zineryt ul usucă pielea, încearcă să folosești usturoi pentru coșuri, taie un cățel în două și frecă coșul cu partea taiată, așteapta 15 minute si te speli pe față, coșul nu o sa mai fie așa mare, dacă repeți procedura o sa treacă. Încearcă să nu mai folosești produse chimide deoarece în timp o să îți afecteze pielea foarte tare (o să imbatranesti prematur). Spune-mi dacă te am ajutat

2 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un salon de cosmetica pentru.un tratament. Poti gasi oferte foarte bune la preturi, depinde de salon

| anonim30A a răspuns:

Zineryt,eu folosesc si e foarte buna