| anonim_4396 a întrebat:

Ce puteti spune despre uleiul de ricin din proprie experienta? Nu vreau copy paste. Merci!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Bună! happy

Uleiul de ricin este un 'medicament' natural care ajută la regenerare, creștere, strălucire etc.
Poate fii aplicat pe: păr, gene, unghii, piele.
Este foarte bun, eu îl folosesc mereu.
De două - trei ori pe săptămână pentru fiecare (unghii, par, gene).
Sticluța mică costă 5 lei la Plafar. happy

Succes! happy

3 răspunsuri:
| Samarra a răspuns:

Este un ulei pentru vindecare de rani de ex foarte bunwinking

| karlikuicsddd a răspuns:

Acelas raspuns caut si eu :-s

| NoName_2639 a răspuns:

Eu l-am folosit pe gene, si intr-adevar le-am avut mai lungi dar pentru o perioada scurta de timp si asta daca nu ma dadeam cu rimel. Deci la mine nu a functionat prea bine.L-am folosit si la par, creste mai repede dar nu l-a indesit.