| RosalinaB a întrebat:

Cum aplic uleiul de ricin pe gene, tratamentul mi-l puteti spune?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cureti foarte bine o periuta de la o mascara veche, pe care nu o mai folosesti, dar sa fie foarte curataa! Apoi, aplici cu periuta ulei de ricin pe gene, dar ai grija sa nu pui mult ulei pe periuta pentru ca iti va intra in ochi si este deranjant. Sau, in loc de periuta de la mascara, poti sa folosesti un betisor de ureche.
In fiecare seara, inainte de culcare te poti da cu ulei. Si ziua il poti aplica pe gene, dar trebuie sa fii nemachiatahappy. Rezultatul se vede foarte repede. IAr ca sa isi faca efectul mai repede, incearca sa nu te mai machiezi in perioada aplicarii uleiuluihappy

bafta!happy Si eu folosesc ulei de ricin si iti spun ca sunt foarte multumita de elhappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il aplici pe gene cu ajutorul unei periute curate de rimel,fara a le incarca(pentru a nu curge in ochi), in fiecare seara, inainte de culcare si-l lasi sa actioneze pana a doua zi.Tratamentul trebuie tinut pana la obtinerea rezultatelor dorite.