| aAnastasiaA a întrebat:

Ce sa fac ca să nu mă mai trezesc dimineața cu miros urât in gura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Totusi nu cred ca exista persoane carora dimineata le miroase gura a levantica dar in fine

| Violleta2022 a răspuns:

Probleme dentare sau probleme la stomac.

| gabicoo a răspuns:

Ori nu mai fumezi, ori îți rezolvi problemele dentare, ori iei tratament pentru viermii intestinali. Vezi dintre cauzele enumerate mai sus se potrivesc cu situația ta.

| ReddY25 a răspuns:

Mesteci gumă înainte de culcare

| StoicAnalysis a răspuns:

Te speli pe dinti seara inainte de culcare si dimineata cand te trezesti. Daca si atunci persista mirosul, inseamna ca trebuie sa vizitezi un doctor de familie sau un stomatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumați?

| Lupic?27 a răspuns:

Te freci cu corega.

| Lidia09 a răspuns:

Spală-i seara

| Cipi1212 a răspuns:

Buna, Pentru a nu te mai trezi cu miros urat in gura trebuie să vezi dacă nu ai probleme dentare, sau alte afecțiuni. Trebuie să te speli de două ori pe dinți.