| elenasofia a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mi se mai electrizeze parul?
thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Sa-l piepteni mai rar.

| Iulian03 a răspuns:

Sa-l speli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Foloseste un pieptan sau perie cu dinti din lemn.
Sterge-te pe cap cu un prosop de bumbac si nu te pieptana pina cind se usuca.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| madalinbb19 a răspuns:

Sa-l speli cu sampon o data pe zi si o sa devina moale

| elenasofia explică:

Multumesc pentru sfaturi, dar normal ca-l spal dar tot mi se electrizeazastraight face
faza cu pieptanatu nu am incercat-o dar o s-o incerc sa vad daca reusesc.winkingwinking

| Pussyyy a răspuns:

Mmm nu cred ca ar trebui sa-l speli atit de des se deterioriaza si o sa fie mai rau.Foloseste ceva pentru al aranja, la mine este la fel este enervant cind se electrizeaza de haine ^-^eu folosesc ceara pentru par)