| HRISTUCRY a întrebat:

Ce sa fac mi s-a umflat un testicul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Trebuie sa mergi neaparat la doctor, cauzele sunt multiple.

Răspuns utilizator avertizat
| Jager a răspuns:

Acasa nu faci nimic.
Direct la spital. Nu te du la medic degeaba ca pierzi timp.
Te va interna maxim o saptamana, daca nu e grav iti va face doar niste perfuzii. [2-3 pe zi]
http://www.csid.ro/semne-si-simptome/testicul-tumefiat-11248301/

| Raul1221 a răspuns:

Prezentati-va un la doctor, nu este de joaca cu asa ceva...