| UIV27 a întrebat:

acum o săptămana am descoperit la un testicul o biluta mica mica pe el. In jumătate de ora a dispărut.de atunci ma doare câte o data acel testicul in spatele lui spre partea de jos.nu este umflat. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SorinTudor a răspuns:

Poate fi o infectie provocata dintr-o lovitura sau un contact sexual neprotejat...mai bine te duci la un doctor pana nu se agraveaza