| FFabi17 a întrebat:

Ce sa faci daca ai baut multa apa si te doare burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| greieras a răspuns:

Buna FaBy ma numesc Mirela si sunt asistent medical.pot sa iti spun ca in astfel de caz nu prea ai ce sa faci totul e sa ai rabdare ca sistemul tau digestiv si aparatul urinar sa iti faca treaba.vei elimina prin urina, transpiratie, perspiratie o parte din apa consumata de care organismul nu are nevoie happyBafta

8 răspunsuri:
| basexcu a răspuns:

Pipi

| greutateideala a răspuns:

Pai oricum nu de la apa te doare burta.trebuie sa te odihnesti putin ca sa se odihneasca si stomacelul.

| catalin188 a răspuns:

Sa faci pi pi

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Mergi la baie si urinezi.

| Încrucişătorul a răspuns:

Stai in toaleta. In cele din urma... thar she blows!

| ILINCA_5462 a răspuns:

Să stai intinsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te odihnesti.intins pe spate

| Adyspeed a răspuns:

Trebuie sa astepti pana se mai elibereaza. nu prea ai ce sa faci, si mie mi s-a intamplat de multe ori