| Doyouloveme44 a întrebat:

Hey tpu..Nu ştiu de ce mă doare burta după ce am băut un pliculeţ pe jacobs.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă ei nu îi place Jacobs. Încearcă Brazil sau Dallmayr.

| cristimihailov a răspuns:

Fermenteaza.

| xerxes1 a răspuns:

Trebuia sa consumi doar continutul pliculetului nu si ambalajul.

| Raimondo99 a răspuns:

Daca bei cafea fara sa mananci stiam ca te doare burta, sau poate avea lapte in el si tot asa nu iti prieste. Sau nu esti obisnuit cu cafeaua? o sa iti treaca, mananca ceva

| ANTONIA1234567890 a răspuns:

Poate ca corpul tau raspunde diferit la cofeina, sau doar poate ai baut cu pofta