| User075241663736 a întrebat:

Ma cam doare burta cand inghit si am gura uscata, este pentru ca nu am baut apa azi? Am baut numai un redbull si atat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Da este de la redbul și eu beau mult redbul uneori cu pepene rosu sau tropical nu am băut o vreme apa și beam multe sucuri cola la doza fanta la doza si alte prosti și ma simțeam slăbit și cu gura uscată și cam atât in restul nu aveam nimic

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca ai deja probleme cu sanatatea si tu bei redbull?
Evita asemenea bauturi energizante, sucuri si alcool si bea 2 litri de apa pe zi, dar numai dupa ce mananci ceva, ca burta nu doare aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai niste acid ca n-ai mancat, ce altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Redbull îți dă aripi ( spre ceruri).

| User075241663736 explică (pentru anonim_4396):

Uneori mai beau si hell, ca e mai ieftin, sau monster laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Iasmina1999 a răspuns:

Da. Hidrateaza-te corespunzator si nu lua asa ceva in gluma.

| Ambemve a răspuns:

Da probabil o sa mori in 3 zile daca continui asa