| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon sa folosesc pentru par aspru si uscat?
Acum ma spal cu CLEAR, cel care face reclama Cristiano Ronaldo laughing
Dupa ce ma spal parul meu e fin si matasos, iar peste 1-2 este iar uscat, si aspru! at wits' end
M-am saturat, pentru mai multi colegi fac glume pe seama mea, ca am sarma in cap, ca slap ghiuveta cu el, si chestii din astea straight face!
FUNDA! MS!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Andrux a răspuns:

Intreaba pe la farmacie.de un sampon.Probabil unul organic.Nu au chimicale si nu incarca asa tare parul.Nu stiu un sampon anume ca eu nu am probleme de genul.

Muult succes!

| rahelyta a răspuns:

rolling on the floor ce tari glume laughing foloseste elseve daca esti fata sau puma daca esti baiatwinking

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Esti vopsita? ai parul lung? ai matreata? ai parul cret sau drept? folosesti balsam? http://www.aloevera-forever.eu/Aloe-Jojoba-Shampoo.html
asta il folosesc eu. sa mi scrii daca vrei sa te ajut. bafta.

| blablablaa a răspuns:

Sunt baiat straight face

| xDee a răspuns:

Shauma:*. e foarte bunwinking si nu te lua dupa altiwinkingpa!

| DanyDaby a răspuns:

Incearca Nivea for man