| oliviaa29 a întrebat:

Ce sampon si balsam trebuie sa folosesc pentru a avea parul moale, matasos?

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Milk & Honey Oriflame sunt reprez daca vrei

| chibiusa a răspuns:

Buna, eu am parul indulat si aspru si am reusit sa-l imblanzesc cu nivea diamnod gloss si cu balsam de la nivea repair (balsamul face minuni).
Stiu ca in mod normal se recomanda sa folosesti acelasi tip de produse, dar pe mine combinatia acestora doua m-au ajutat ENORM si am un par stralucitor si matasos.

| ιυвιтα a răspuns:

Sincer iti recomand Dove
Am incercat toate sampoanele si balsamurile posibile., Dove e cel mai bun
Samponul e super bun iar daca folosesti balsam vei avea un par minunat
Sper ca te-am ajutat!

| crissa20 a răspuns:

Eu folosesc sampon si balsam elseve de la l'oreal, cel rosu pentru ca am parul vopsit si nu ingrasa parul, il face moale, puternic si vopseaua rezista pe par destul de mult, aditional mai folosesc si lotiunea cu petrol de la gerovital, spay-ul pentru varfuri deteriorate tot de la gerovital, iar cand intentionez sa merg undeva unde necesita sa ma dau cu produse gen:spuna, fixativ, gel..etc sau sa folosesc placa folosesc ser termoprotector de la gerovital! pot spune ca am un mar sanatos, puternic si moale in ciuda faptului ca il am vopsit:* bafta:*

| greatLOL a răspuns:

Tratament Syoss.

| Esial a răspuns:

Eu personal folosesc produse Garnier, sampon "long & strong" si balsam Fructis repair tot de la Garnier, si imi simt parul usor, moale si catifelat.

| Mariiuca112 a răspuns:

Sampon de la Loreal Paris care are pe ambalaj culoarea aceea aurie si balsam tot de la Loreal auriu, daca te intereseaza pretul costa amandoua in jur de 25 de lei. Sper ca te-am ajutat!

| Lilianalili a răspuns:

Eu folosesc un tratament de la gerovital cu petrol, samponul din aceeasi gama si balsam de la Syoss. Are alt aspect doar ca se ingrasa destul de repede. Trebuie spalat la 2 zile. Dar, asta e riscul, baba sufera la frumusete.

| Timyliss a răspuns:

Eu folosesc balsamuri de la Yves Rocher