| AlexAlexAndrei a întrebat:

Ce șampon sa folosesc sa imi faca parul mai aspru?

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Foloseste Alpecin. Eu am inceput sa-l folosesc acum 2 ani din cauza caderii parului (il foloseam atunci pe cel cu cafeina - Alpecin C1), si cum mi-a facut foarte bine, de ceva timp am trecut pe cel ce combate ingrasarea parului - Alpecin A2. E aproximativ 30 de lei la farmacie si ceea ce-mi place e ca lasa parul mai "sarmos" sa zic asa si eu avand firul de par subtire, ma ajuta sa-i obtin o forma. Sper ca te-am ajutat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BruneTTe):

Da. E bun. Confirm.

3 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu exista asa cevalaughing

| apz a răspuns:

Vrei păr mai aspru?! Bagă placa în el și tocește-l. Sau poți încerca cu puțin fixativ pe păr. Acesta îți face părul mai rigid, mai bățos.