| 6caluwuti a întrebat:

Ce se intampla daca bei activator de la testele covid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine crezi ca mai are mintea ta, ca sa fi facut asta?

| Violleta2022 a răspuns:

Inca nu a baut nimeni, deci nu stim!

| johnnny123 a răspuns:

O întrebare mai bună ar fi "de ce și-ar pune cineva întrebarea asta?"

| nukeyly a răspuns (pentru johnnny123):

Probabil ca @6caluwuti nu are momentan un quantic pc pentru simulari de situatii aparent... teoretice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si spune-ne si noua

| nukeyly a răspuns:

De ce ai bea ceva ce nu e pentru uz intern, sau poate vrei sa vezi daca iti poti bloca rinichiii asa de flori, le dai game over, numa sa ai o pereche de rezerva in dulap si un chirurg pe st by.

| MrAM a răspuns:

Nu tin minte sa fi fost vreun caz pana acum, insa Darwin poate lovi orcand laughing