| sacrantolove a întrebat:

Ce se întâmpla dacă bei spirt?
(alcool sanitar)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Eu am vazut care au baut si nu au nimic. Dar ei aveau ceva anii multi de experienta in alcool laughing doar alcolicii fac asta nu o face ca arde ca naiba daca nu esti obisnuit cu bauturi tari

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Distrugi ficatul si stomacul.

| TristanTzara a răspuns:

Amestecă-l cu apa și n-ai nimic laughing laughing) laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru TristanTzara):

De ce ai bea mizeria aia?

| TristanTzara a răspuns (pentru Cosmin86):

E alcoolic + Nu găsește altceva cu alcool = bea spirt

| Cosmin86 a răspuns (pentru TristanTzara):

Sinucidere lenta si sigura (lenta pana dai in ciroza, apoi se accelereaza rapid).

| TristanTzara a răspuns (pentru Cosmin86):

Am o rudă care a făcut așa, n-a făcut ciroză, dar la bătrânețe a paralizat complet.

| Cosmin86 a răspuns (pentru TristanTzara):

Mai bine facea ciroza.

| Anonim6669990 a răspuns:

Te arde pe interior, ceva de genul.