| LisaJulie a întrebat:

Ce se intampla daca fumezi, apoi bei alcool, apoi consumi droguri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti copil minor, poti si sa mori, fiindca alcoolul nu poate fii procesat de un ficat mic, inca nedezvoltat si poti face coma alcoolica si murii.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te ustura gatul.

| dullcat a răspuns:

Depinde de doza. Poti sfarsi doar in pat cu stare de rau si durere de cap sau poti sfarsi direct in groapa.Alege cu atentie.

| ReddY25 a răspuns:

În spital cel mai bun caz

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu mai bine te-ai gândi la ce se întâmplă dacă nu o faci?

| 1234568807 a răspuns:

Ceva ok cu siguranta nu

| Konstantinos99 a răspuns:

Ajungi ca Dorina Popa. Hatzzz!

| CarmenCraciun a răspuns:

Daca cantitatea e mare atunci mori.

| SapLla a răspuns:

Nimic (depinde de doză XD)

| maneaariana02 a răspuns:

Poți sa mori