| Amelya02 a întrebat:

Ce se intampla daca ingerezi vreo 15-20 pastile anti depresive?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Poti sa mori sau mai rau, poti sa ramai nenorocita pe viata.Nu uita ca orice problema are o rezolvare!

| TiffanyღBJ a răspuns:

Ti se face rau, poti sa intri in coma.

| TheDifference a răspuns:

Nimic grav... ceva coma, poate ii faci o vizita popei intr-o cutie de lemn ...deci nu ai de ce sa iti faci griji

| Chio9 a răspuns:

Hmm... daca le iei cu bere nu s eintampla nimic.

Hey depresile nu se trateaza cu patileee... TRebuie doar sa ai vointa si incredere in tine, chiar daca nu ai pe nimeni alaturi trebuie sa-ti demonstrezi tie ca poti. ( PUNCT! )

| Anonim0096 a răspuns:

Eeeee nimic, doar ''iti iei la revedre''(asta daca le iei deodata)

| andrei377 a răspuns:

Ori mori, ori intri in coma, ori paralizezi, ori faci ulcer etc.