| Ada477 a întrebat:

Ce se intampla dacă înghiți apă de gură din greșeală?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic! Bei 1 cana de apa dupa ea si faci pipi la toaleta.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Ada477):

Este evident ca nu ti l-a ars, odata ce esti acum in fata computerului, scriind aici!

| Violleta2022 a răspuns:

In plus, din greseala nu poti inghitii mai mult de 1 singura inghititura de apa de gura, deci nu ai cum sa te otravesti cu atata de putin.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Ada477):

Dupa cum spuneam, daca esti deja aici pe computer, scriindu-ne si povestindu-ne, este evident ca nu ai patit nimic.
Bea 1-2 cani cu apa, juma de litru, urineaza si vei vedea ca nu ai nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Werrich a răspuns:

Ipohondrie, ruda cu Radandam care zilnic se îmbolnăvește?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te doare burta dacă e o cantitate mica. Dacă e mare poți ajunge la complicații serioase.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ada477):

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Fac asta des din greseala si nu am probleme