| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca sunt mai mereu stresat? pot pati ceva? Vreau sa zic ca de mult sunt stresat rau. Ma enervez repede. Injur. Imi pierd rabdarea. Nu sunt multumit de mine. De cand sunt stresat sunt foarte singur, nu vorbesc cu nimeni(inainte numai eu vorbeam). Care a avut probleme cu stresul? Ce ati patit de la el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Si eu is exact asa

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Da poti sa te inbolnavesti foarte rau sa stii si eu incep sa am probleme plus ca ma doare cappu incontinu am mers la neurolog, dar sa stica cunosc pe cineva ca din cauza stresului si nu sa tratat a fost internata 6 luni la pshiatrie.

| Uoana a răspuns:

Am innebunit de la stres

| PTMLucian a răspuns:

Ia magneziu

| AnnyJonathann a răspuns:

Eu am patit-o rau de la nervi are influenta la burta, m-a durut rau de tot in al doilea rind poti avea dureri de cap si de la stres poti sa ti pierzi minzile calmeaza-te si eti o mini vacanta, adica stai citeva zile singur fara galagie insa alegerea est edoar a ta! Bafta

| romascanu a răspuns:

Esti nimai bun de internat la spitalul 9.

| anonim_4396 explică (pentru romascanu):

laughing tare asta cu spitalu laughing