| AncaElena99 a întrebat:

Ce se întâmpla daca urina ajunge in fereastra de test a testului Barza? Pe test scrie ca nu trebuie sa ajungă, dar accidental a ajuns. Poate influența cu ceva rezultatul? A apărut si o linie orizontala mai decolorata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Sincer nu stiu daca ar influneta cu ceva, in definitiv nu ajunge urina prin testul efectiv, dar cine stie, iti mai faci un alt test daca nu e clara treaba si gata