| Maria2058 a întrebat:

Ce se poate afce pentru a accelera metabolismul si arderea caloriilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Ai putea dimineata sa bei un ceai verde si sa mananci un cartof fiert(ajuta foarte mult; iti spun asta din proprie experienta;) ) uite: http://stirileprotv.ro/......ienta.html

vezi videoul si pe urma sa-mi spui daca incerci asa;) (apropo eu am mai slabit pentru ca fac minim 2 ore pe bicicleta zilnic- macar sa faci jumatate de ora de exercitii sau ai putea sa dansezi dupa o coregrafie pentru ca ajuta foarte mult )
funda? :)

| stefy_6374 a răspuns:

Sport.